Bestuur

VIB_bestuur_November_2020.jpg
Bestuur november 2020

v.l.n.r. Jan-Kees den Haan, Daniël Storm (voorzitter), Wim van der Laan (vice-voorzitter), Marisja van Gastel (evenementen], Han Feddema (secretaris), Gerd van 't Hul (penningmeester), Hans van Veen (communicatie), Léon Raadschelders (Publieke Projecten).

Daniel Storm
Voorzitter
Switch Reclamebureau
06-18841201
daniel@switchreclamebureau.nl
LinkedIn


Han Feddema
Secretaris
SC Johnson Europlant
06-51720759
secretaris@vibderondevenen.nl
LinkedIn



Gerd van 't Hul
Penningmeester
Van 't Hul accountants
06-29018806
penningmeester@vibderondevenen.nl
LinkedIn



Marisja van Gastel
Evenementen
People2Choose
06-50488009
evenementen@vibderondevenen.nl
LinkedIn



Wim van der Laan
Publieke Projecten
Arch. en ing. bureau H.W. van der Laan bv
06-51205121
w.vanderlaan@hwvanderlaan.nl
LinkedIn



Léon Raadschelders
Publieke Projecten
Walraven Group
06-21238784
leon.raadschelders@walraven.com
LinkedIn


Jan Koster

Ondersteunend Secretariaat

0297-563431
secretariaat@vibderondevenen.nl
LinkedIn


Hans van Veen
Communicatie
Hans van Veen Entertainment
06-51107611
communicatie@vibderondevenen.nl
LinkedIn


Jan - Kees den Haan
Projecten
Hendrikx Advocaten
06-20013052
jan-kees@vibderondevenen.nl
LinkedIn